Jau gana

 

SPORTAS LIETUVOS VAIKŲ IR JAUNIMO CENTRE

Tai laiko patikrinta ir garantuota visų sporto ir sveikatingumo paslaugų kokybė. Įvairūs sporto renginiai, mokymai, tobulinimosi užsiėmimai ir nuotaikingos bei naudingos laisvalaikio pramogos vaikams ir suaugusiems!

Skaityti daugiau

Padėk stiprinti pareigūnų bendruomenę – skirk GPM pareigūnų atstovams!

 

1PROC PARAMA

 

Primename, kad jau galite deklaruoti pajamas ir kartu skirti dalį savo gyventojų pajamų mokesčio pasirinktiems paramos gavėjams – tarp jų ir profesinėms sąjungoms.

Tikimės, kad savo darbais pelnėme Jūsų pasitikėjimą ir 0,6 proc. savo GPM skirsite Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinei sąjungai! Jums tai nieko nekainuos, o mums tai taps svarbia paspirtimi atstovaujant pareigūnams. Jei iki gegužės 2 d. nepaskirsite GPM dalies organizacijoms, ji tiesiog liks valstybės biudžete. Svarbu: skirdami paramą mums, Jūs nenuskriausite kitų pasirinktų paramos gavėjų (darželių, mokyklų, vaikų paramos fondų ir pan.) ir tebegalėsite jiems skirti 1,2 proc. GPM.

Padėkite kuo kokybiškiau ginti moteris ir vyrus, visada pasiruošusiems padėti Jums. Nepamirškite, kuo stipresnė pareigūnų bendruomenė, tuo saugesnis kiekvienas iš mūsų!

Norėdami mus paremti, tai galite padaryti per čia. Taip pat kviečiame paraginti savo šeimos narius ir kitus bendraminčius – kiekvieno indėlis svarbus!

Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos įmokos kodas yra 124467077. Deklaruojant galima pasirinkti laikotarpį iki pat 2027 m., kad nereikėtų to daryti kasmet.

                   

Svarbu prisiminti, kad tai galima padaryti tik elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą, teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Nori sužinoti daugiau apie paramos skyrimą? Tuomet kviečiame pažiūrėti šį aiškinamąjį vaizdo įrašą.

Su Jūsų pagalba mes galime daugiau!

Top