Tapk gyvybės draudimo konsultantuJEIGU NESTOKOJATE ENERGIJOS, MOTYVACIJOS, IDĖJŲ IR IEŠKOTE ERDVĖS, KURIOJE GALĖTUMĖTE JAS ĮGYVENDINTI – TUOMET MŪSŲ KOMPANIJA KAIP TIK JUMS. KURKITE SAVO SĖKMĖS ISTORIJĄ KARTU SU MUMIS!

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje. Remdamasi savo ilgalaike patirtimi ir šiuolaikišku potencialu, kompanija kuria pavyzdinį atstovybės modelį Lietuvoje. Pagrindinis PZU grupės tikslas – stipri, patikima ir klientui lojali kompanija, kuria didžiuojasi joje dirbantys žmonės.

pzuTai unikali gyvybės draudimo paslauga, kuri suteikia Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariams itin plačią draudimo apsaugą. Tai Lietuvoje neturinti atitikmens paslauga! Ypatingai platus draudžiamųjų įvykių sąrašas. Mokama ne tik nelaimės atvejais, kaip kad apdraustojo mirtis dėl ligos, dėl nelaimingo atsitikimo, kūno sužalojimo, apdraustojo sutuoktinio mirties, vaiko mirties, tėvų mirties, sutuoktinio tėvų mirties, papildomai išmokama išmoka dėl patirto infarkto ar insulto bei susirgus kritine liga.

StovyklaVšĮ Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubas „Viesulas“ drauge su Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesine sąjunga 2017 m. liepos 6–13 d. (1 pamaina, vaikai 8–12 metų) , liepos 22–29 (2 pamaina, mergaitės 12-15 metų) rengia vaikų sporto stovyklą Beižionyse, Elektrėnų rajone.

anatolija.kebabVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga sudarė bendradarbiavimo sutartį su kavine „Grill kebab Anatolija“. Profesinės sąjungos nariams, pateikusiems nario pažymėjimą, bus suteikiama 10 procentų nuolaida maistui bei organizuojamiems kavinėje renginiams (Jūsų šventėms).  Kavinę rasite adresu J.Jasinskio g.1, Vilnius https://www.facebook.com/Anatolija-Grill-Kebab-137847589645929/?ref=ts&;fref=ts. Esate laukiami visomis savaitės dienomis nuo 9 val. iki 21 val.

Galite užsisakyti maistą ir telefonu Nr. 8 608 37603.

baborGreitai švęsiantis antruosius metus „Babor grožio centras“, esantis Juozapavičiaus g. 9 A Vilniuje, kviečia apsilankyti ir pasimėgauti veido ir kūno grožio procedūromis bei masažais. Grožio specialistės suteiks Jums profesionalią konsultaciją apie Jūsų odą, patars ir padės pasirinkti Jums tinkančias procedūras ir kosmetikos priemones veido ir kūno odos puoselėjimui.

Išskirtinai Jums, pateikusiems Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos pažymėjimą, bus suteikta nemokama konsultacija ir 15 % nuolaida visoms procedūroms, o pateikusiems policijos darbuotojo pažymėjimą bus suteikta nemokama konsultacija ir 10 % nuolaida visoms procedūroms, registruojantis porinėmis mėnesio dienomis pas kosmetologes Agnę ir Jurgitą. Esant akcijoms nuolaidos nesumuojamos.

Išsamesnė informacija teikiama ir registracija vykdoma tel. (8 5) 233 94 26; 8699 44149

Kosmetologė Jurgita 865270175

beutydeaVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga sudarė bendradarbiavimo sutartį su Beauty Dea suknelių nuomos salonu, pagal kurią, profesinės sąjungos nariams bei jų šeimos nariams pateikusiems Profesinės sąjungos nario pažymėjimą suteikiama net 15% proginių suknelių nuomai, ir net 30% vestuvinių suknelių nuomai.
Tik Beauty Dea suknelių nuomos salone nuomojamos stilingos, išskirtinio dizaino vestuvinės, proginės, vakarinės, pamergių suknelės. Suknelių asortimentas nuolat atnaujinamas atsižvelgiant į mados tendencijas. Prie nuomojamų suknelių nemokamai parenkami aksesuarai ir papuošalai. Nesvarbu kokia šventė laukia Jūsų, Beauty Dea parinks Jums Jūsų svajonių suknelę!
 
Daugiau informacijos: www.nuomasukneliu.lt
 

fotoaparatasVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga sudarė bendradarbiavimo sutartį su fotografe Reda Ružele, pagal kurią, profesinės sąjungos nariams bei jų šeimos nariams pateikusiems Profesinės sąjungos nario pažymėjimą suteikiama net 10% nuolaida fotosesijoms, ir net 5% nuolaida vestuvinėms fotosesijoms.

Daugiau informacijos: www.redaruzel.com

https://www.facebook.com/redaruzel?fref=ts

armijai ir civiliamas logoParduotuvių tinklas "Armijai ir civiliams" taiko net 10 proc. nuolaidą pateikus pareigūno tarnybinį pažymėjimą.

UAB "Baltijos arsenalas" - jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veiklą vystanti mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, importuojanti prekes iš įvairių pasaulio šalių, prekiaujanti Lietuvoje ir eksportuojanti į aplinkines valstybes. Lietuvoje atstovauja tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus, kaip - Leatherman - multifunkciniai įrankiai,  5.11Tactical - apranga ir ekipuotė saugos profesionalams, Hi-Tec Magnum - populiariausi pasaulyje taktiniai batai kariams, policininkams ir apsaugos darbuotojams, Zamberlan - turistiniai batai, Maxpedition - tvirtos kuprinės ir rankinės, KA-BAR - garsiausi pasaulyje kariški peiliai, ir daugelį kitų prekinių ženklų, kurie savo srities profesionalams, nesvarbu tai kariškiai, apsaugos darbuotojai, keliautojai ar medžiotojai, asocijuojasi su kokybe ir patikimumu!

pica express logoVisose "Pizza express" tinklo picerijose, pateikus pareigūno tarnybinį pažymėjimą taikoma net 10 % nuolaida!

Daugiau informacijos rasite www.noriupicos.lt

Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga

jogleVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga sudarė bendradarbiavimo sutartį su švarumo centru "Joglė", pagal kurią profesinės sąjungos nariams bei jų šeimos nariams pateikusiems Profesinės sąjungos nario pažymėjimą suteikiama net 20 % nuolaida tekstilinių gaminių ir 15% odinių ir kailinių gaminių valymo paslaugoms nuo tuo metu galiojančių kainų.

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top