Užteko skambučio: reklama nutraukta, pinigai grąžinti

PolicijaPolicijos profsąjungų socialinė reklama apie neigiamas policijos reformos pasekmes iškabėjo tik vieną parą, kol reklamos įmonė atsisakė ją toliau rodyti.

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija ir Lietuvos policijos profsąjunga nusprendė viešai parodyti socialinę reklamą. Dviejuose stenduose Vilniuje – prie Operos ir baleto teatro ir Pilaitėje, ir viename stende Kaune – Savanorių prospekte buvo rodomas trumpas klipas. Jame buvo rašoma: „Policijos vadovų arogancijos rezultatas – 3000 mažiau policijos pareigūnų, Vilniuje ir Kaune išaiškinama tik 1 vagystė iš 7, ar jautiesi saugus?“, ir parodyti profsąjungų logotipai.

Kaip teigė Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė, ši reklama tebuvo transliuojama nuo ketvirtadienio 7 val. ryto iki penktadienio 14-15 valandos.

Po to profsąjungos gavo ACM lauko ekranų tinklą turinčios įmonės „Katos grupė“ direktoriaus laišką, kad reklama sukėlė didelį atgarsį, jie negali patikrinti informacijos teisėtumo, ir todėl nusprendė reklamos daugiau neberodyti. „Mes ir juokėmės, ir piktinomės – jeigu jie reklamuoja šampūną, kuris esą 99 proc. pleiskanų išnaikina, įdomu, kaip jie patikrina tokios informacijos teisingumą. Turbūt, kažkas iš Policijos departamento vadovų paskambino“, – kalbėjo L. Soščekienė.

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė teigė sulaukusi kaltinimų, kad šia reklama esą jie žemina pareigūnų vardą. „Mes tikrai nediskredituojame ta reklama eilinių policijos pareigūnų – dėl nežmoniškų krūvių – toks ir išaiškinamumas“, – sakė L. Soščekienė. Grąžins pinigus „Katos grupės“ direktorius Andrius Bagdonas teigė, kad nebetransliuoti reklamos nuspręsta po viešojoje erdvėje – feisbuke kilusių diskusijų. „Mes pagalvojome, kad neturime galimybės patikrinti skelbiamos informacijos, ar tie faktai atitinka tikrovę, tai nusprendėme nesivelti į diskusijas, ir kad geriau neskelbti nepatikrintų faktų“, – sakė A. Bagdonas. „Katos grupės“ vadovas pažadėjo grąžinti pinigus už reklamą. „Pinigus grąžinsime. Mes neįvykdėme savo įsipareigojimų iki galo , tai būtų korektiška grąžinti, nes paslauga nebuvo tinkamai atlikta“, – sakė A. Bagdonas. Kaltina melu Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis neslėpė, kad policijos atstovai susisiekė su lauko ekranus turinčia bendrove. „Mes informavome, kad reklama yra klaidinanti, ir jie priėmė sprendimą“, – sakė R. Matonis. Policijos departamento atstovas klaidinančiu faktu įvardijo informaciją, kad policiją paliko 3000 darbuotojų. „Normaliam žmogui žiūrint susidaro įspūdis, kad dabar paliko tiek darbuotojų, o tai yra per dešimt metų. Tai yra apgavystė“, – sakė R. Matonis. Taip pat, pasak jo, klaidina informacija, kad Vilniuje ir Kaune ištiriama tik viena vagystė iš septynių. „Jie paėmė vieno mėnesio duomenis kažkokiame mieste ir rado, kad vieną mėnesį buvo ištyrimas gal tik 13 proc. Tai yra manipuliavimas statistika. Dėl policijos vadovų arogancijos nekomentuosiu, tai yra nuomonė“, – sakė R. Matonis.

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/uzteko-skambucio-reklama-nutraukta-pinigai-grazinti.d?id=77398969

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top