Kiekvienam – Savo

kiekvienam savoPareigūne, dirbk iš idėjos, pinigai nesvarbiausia,- tai daug kartų esi girdėjęs iš mano lūpų - o aš gausiu kiekvieną mėnesį 300 eurų iš „Lietuvos ir Norvegijos policijos bendradarbiavimas ir gebėjimų stiprinimas kovojant su smurtu artimoje aplinkoje ir smurtu lyties pagrindu“ fondo, nes dirbi iš idėjos tik tu, pareigūne, ir kvaileliai, o aš ne toks. Man turi mokėti. O jei pritrūks pinigų, tai ir vėl atimsiu 36 eurus iš besilaukiančios vaikučio pareigūnės.

 

Tu, pareigūne, gauk savo varganą kompensaciją už važinėjimą savu transportu į tarnybą ir atgal (nors ir tai nepadengia visų tavo išlaidų) – o aš turiu privilegiją naudotis tarnybiniu transportu visą parą. Ir net turiu teisę nebaudžiamas važinėti A juosta.

Tu, pareigūne, dirbk komisariate, kur langai neatsidaro, vėdinimas sugedęs ir pareigūnų skaičius kv. m. neatitinka sveikatos higienos normų – o aš sėdėsiu dideliam kabinete su atskiru poilsio kambariuku ir nuosavu tualetu.

Tu, pareigūne, dalyvauk atrankose (jei tokios dar bus) ir bandyk laimę --- o aš paskirsiu savus žmones į reikiamus postus be atrankų, be aiškių kriterijų, o tik vadovaudamasis vienu principu… aš taip galiu ir aš taip noriu ir man nusispjaut ant sąžiningumo, lygiateisiškumo ir ant atrankos instituto.

Tu, pareigūne, laikykis visų įstatymų ir poįstatyminiu aktų, nes kitaip būsi nubaustas – o aš galiu nusispjauti ant jų. Galiu pasirašinėti įsakymus neturėdamas tam teisės, galiu būti, kur noriu, nors tuo metu privalau būti kursuose už kuriuos tu, pareigūne, ir sumoki (kaip mokesčių mokėtojas).

Tu, pareigūne, budėk namuose, kad gautum savo varganus 600 eurų – o aš budėsiu namuose, kad gaučiau papildomus 250 eurų prie savo ir taip jau keturženklio atlyginimo.

 

Tu, pareigūne, kovok dėl pietų pertraukos apmokėjimo – o aš darysiu viską, kad tu jos negautum, nes man nėra iš to naudos, nes aš ir taip galiu, kada noriu, kur noriu ir su kuo noriu pietauti. Darbo kodeksas ir VPK darbo reglamentas yra tau, o aš vadovaujuosi savuoju kodeksu ir savuoju reglamentu.

Tu, pareigūne, net nepabandyk jaustis ramus ir užtikrintas rytojumi – nes aš viską darysiu, kad tu jaustumeis nesaugus darbe ir gyventum įtampoje, nes tik tai aš ir moku daryti gerai.

Tu, pareigūne, buk naivus ir doras – o aš busiu cinikas ir materialistas.

Tu, pareigūne, vadovaukis policijos šūkiu Ginti. Saugoti. Padėti. – o aš vadovausiuos savuoju…. Nuskriausti. Atimti. Neduoti.

 

Kiekvienam savo… taip buvo parašyta ant Buchenvaldo mirties stovyklos vartų.

Komentarai  

#1 Marius 2017-05-19 11:39
SIULAU
BALSUOTI.
1. TIESA
2. MELAS
Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top