Loreta SoščekienėLietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF), susipažinusi su Kalėjimų departamento pažyma dėl siūlomos apygardų probacijos tarnybų pertvarkos, stipriai abejoja jos nauda.  Tarnybas norima centralizuoti, tačiau tai nesprendžia jų vargano finansavimo problemos ir iš to kylančių žmonių stygiaus bei prastų darbo sąlygų bėdų.

vrmVidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, Seimo frakcijų seniūnams ir komitetų pirmininkams pristatė Seimo rudens sesijai ketinamus teikti įstatymų pakeitimus. Jei Seimas pritartų, numatomi esminiai proveržiai valstybės tarnyboje, pareigūnų darbo organizavime ir apmokėjime, numatoma ir nemažai administracinių palengvinimų gyventojams.

KelionėLietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija š.m. rugsėjo 22-23-24 d. kviečia keliauti į Šiaurės Lenkiją. Kelionės maršrutas ir visa informacija čia.

Vykstama bus komfortabiliu 40 vietų autobusu. Keliaus tik nariai ir jų šeimos nariai. 

pzuVILNIAUS MIESTO POLICIJOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIŲ DRAUDIMAS YPATINGOMIS SĄLYGOMIS!

Tai unikali gyvybės draudimo paslauga, kuri suteikia Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariams itin plačią draudimo apsaugą. Tai Lietuvoje neturinti atitikmens paslauga! Ypatingai platus draudžiamųjų įvykių sąrašas. Mokama ne tik nelaimės atvejais, kaip kad apdraustojo mirtis dėl ligos, dėl nelaimingo atsitikimo, kūno sužalojimo, apdraustojo sutuoktinio mirties, vaiko mirties, tėvų mirties, sutuoktinio tėvų mirties, papildomai išmokama išmoka dėl patirto infarkto ar insulto bei susirgus kritine liga. 

Tarnybinės veiklos įvertinimas

2016 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujos redakcijos Vidaus tarnybos statutui, buvo įtvirtintas kasmetinis tarnybinės veiklos vertinimas.

AtrankaVladas Sanda yra Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas

Vakar, liepos 31 d., Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga kreipėsi į vidaus reikalų viceminsitrą Česlovą Mulmą dėl neskaidrios atrankos į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininko pareigas.

AreštinėNaujos areštinės ir policijos komisariato Vilniuje statybos darbai prasidės rugpjūtį ir truks dvejus metus. Tai bus pirmasis bendras policijos ir privataus verslo projektas, rašoma pranešime spaudai.

TeisingumasŠiandien įvyko paskutinis Vilniaus AVPK tarnybinių ginčų komisijos posėdis. Nesutarimai, kurie buvo nagrinėjami komisijos posėdžiuose, kilo dėl to, kad pareigūnai, nelaikę/neišlaikę fizinio pasirengimo normatyvų, šaudybos arba savigynos arba turėję tarnybinę nuobaudą, buvo įvertinti „gerai“, tuo tarpu, kai tiesioginis vadovas juos buvo įvertinęs „labai gerai“.

Švaros broliaiVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga vykdo derybas su plovykla „Švaros broliai“ dėl nuolaidų profesinės sąjungos nariams. Šiandien gavome plovyklos „Švaros broliai“ papildomą kvietimą – rytoj, t.y. trečiadienį (2017-05-31) adresu: Savanorių pr.137, Vilniuje, atvykti į naujai atidarytą tunelinę plovyklą ir nuo 10-12 val. bei nuo 14-17 val. nusiplauti savo automobilį NEMOKAMAI !!!! Kviečiame apsilankyti ir pasinaudoti mūsų būsimų partnerių pasiūlymu.

Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga

Kalbėti-girdėtiVakar, t. y., gegužės 24 d. įvyko Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos atstovų, VAITĮPS ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) vadovybės bei atstovų susitikimas. Susitikime dalyvavo Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas V. Sanda, teisininkė N. Adomaitienė, tarybos narys M. Naruševičius, VAITĮPS pirmininkas V. Jagminas, Vilniaus aps. VPK viršininkas S. Gagas, viršininko pavaduotojai A. Mikulskis, M. Puskunigis, Darbuotojų sveikatos ir saugos komiteto pirmininkė D. Britovienė, Veiklos organizavimo skyriaus vedėjas L. Z. Bražėnas ir kiti administracijos atstovai.

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top