Nežymėta policijos AudiTechnologinė pažanga neaplenkė policijos. Vienas pavyzdžių – pradėta filmuoti ir įrašinėti garsą pareigūnų tarnybiniuose automobiliuose. Tai – geras pokytis, užtikrinantis didesnį pareigūnų saugumą ar suteikiantis daugiau aiškumo konfliktinėse situacijose su pažeidėjais.

pzu

Tai unikali gyvybės draudimo paslauga, kuri suteikia Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariams itin plačią draudimo apsaugą. Tai Lietuvoje neturinti atitikmens paslauga! Ypatingai platus draudžiamųjų įvykių sąrašas. Mokama ne tik nelaimės atvejais, kaip kad apdraustojo mirtis dėl ligos, dėl nelaimingo atsitikimo, kūno sužalojimo, apdraustojo sutuoktinio mirties, vaiko mirties, tėvų mirties, sutuoktinio tėvų mirties, papildomai išmokama išmoka dėl patirto infarkto ar insulto bei susirgus kritine liga.

A.StončaitisVyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis ketvirtadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Europos profesinių sąjungų konfederacijos (EPSK) specialiuoju sekretoriumi Jozef Niemiec.

Per susitikimą su svečiu, kuris atvyko dalyvauti gegužės 11 d. vyksiančiame Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos suvažiavime, A. Stončaitis pabrėžė socialinio dialogo ir profesinių sąjungų svarbą.

Slide1Šių metų gegužės 4 dieną 16.30 val. vyks metinis ataskaitinis Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos susirinkimas.
Susirinkimas vyks J.Jasinskio g. 9, 3-io aukšto salėje, Vilniuje. 

zmogeliukaiMatyt, neverta priminti, kad profesinės sąjungos veikia solidarumo principu ir suteikia pagalbą tiems nariams, kuriuos ištinka bėda. Gali būti, kad kai kuriems viskas klosis gerai ir pagalbos neprireiks – tada puiku. Vis tik, ištikus sunkumams, geriau būti apsidraudus iš anksto.

BendradarbiavimasProfesinės sąjungos blogis. Jos griauna vienybę, jos nekonsoliduoja, jos griovėjos, jos jau praeitis  ir t.t. Girdžiu iš vienos pusės.

Viskas Policijoje blogai, reforma nesąmonė, statistika iškraipyta, vadovai melagiai ir t.t Girdžiu iš kitos pusės. Kas teisus? Kieno tiesa?  Visi teisūs, bet iš savo „varpinės“.

MaršrutasKVIEČIAME DALYVAUTI PRASMINGAME ŽYGYJE, SKIRTAME GYVYBĘ PAAUKOJUSIAM PASIENIEČIUI GINTARUI ŽAGUNIUI ATMINTI. 

 

Pėsčiųjų žygis vyks Gintaro Žagunio užkardos veikimo teritorijoje.

 

Registracijos būdai paminėti Programoje.

Policijos reformos grimasos15min šaltiniai tvirtina, kad policija žinojo apie Kauno apylinkėse siautėjančią automobilių vagių gaują, tačiau kriminalistai neturėjo laiko dirbti ir persekioti nusikaltėlius, nes po policijos reformos tapę universaliais pareigūnais buvo užimti reagavimu į eilinius įvykius. Nebaudžiamais pasijutę nusikaltėliai dėmesio sulaukė tik įvykdę Lietuvą pakraupinusį nusikaltimą. Vis dėlto policijos atstovai tokius kaltinimus neigia ir tikina, kad tyrėjai nuo darbo stalų pakyla tik į svarbiausius įvykius, o tai vidutiniškai nutinka tik kartą per savaitę.

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top