Jau gana

 

SPORTAS LIETUVOS VAIKŲ IR JAUNIMO CENTRE

Tai laiko patikrinta ir garantuota visų sporto ir sveikatingumo paslaugų kokybė. Įvairūs sporto renginiai, mokymai, tobulinimosi užsiėmimai ir nuotaikingos bei naudingos laisvalaikio pramogos vaikams ir suaugusiems!

Skaityti daugiau
 

SPORTUOK SAVICKO SPORTO KLUBE YPATINGOMIS KAINOMIS!

SAVICKO SPORTO KLUBAS - vieta kur jūsų svajonės tampa realybe. Klubo įkūrėjas - stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Jo asmeninė patirtis ir praktika padėjo pasirenkant treniruoklius ir įrengiant sporto klubą.

Skaityti daugiau

VILNIAUS MIESTO POLICIJOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIŲ DRAUDIMAS YPATINGOMIS SĄLYGOMIS

Tai unikali gyvybės draudimo paslauga, kuri suteikia Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariams ir jų šeimų nariams itin plačią draudimo apsaugą. Tai Lietuvoje neturinti atitikmens paslauga!

Skaityti daugiau

„Švaros broliai“ PAPILDOMAS viliojantis pasiūlymas RYTDIENAI !!!

Švaros broliaiVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga vykdo derybas su plovykla „Švaros broliai“ dėl nuolaidų profesinės sąjungos nariams. Šiandien gavome plovyklos „Švaros broliai“ papildomą kvietimą – rytoj, t.y. trečiadienį (2017-05-31) adresu: Savanorių pr.137, Vilniuje, atvykti į naujai atidarytą tunelinę plovyklą ir nuo 10-12 val. bei nuo 14-17 val. nusiplauti savo automobilį NEMOKAMAI !!!! Kviečiame apsilankyti ir pasinaudoti mūsų būsimų partnerių pasiūlymu.

Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Top