Jau gana

 

SPORTAS LIETUVOS VAIKŲ IR JAUNIMO CENTRE

Tai laiko patikrinta ir garantuota visų sporto ir sveikatingumo paslaugų kokybė. Įvairūs sporto renginiai, mokymai, tobulinimosi užsiėmimai ir nuotaikingos bei naudingos laisvalaikio pramogos vaikams ir suaugusiems!

Skaityti daugiau

VILNIAUS MIESTO POLICIJOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIŲ DRAUDIMAS YPATINGOMIS SĄLYGOMIS

Tai unikali gyvybės draudimo paslauga, kuri suteikia Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nariams ir jų šeimų nariams itin plačią draudimo apsaugą. Tai Lietuvoje neturinti atitikmens paslauga!

Skaityti daugiau

DĖMESIO: KEIČIASI PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIO PAŽYMĖJIMAS

PažymėjimasVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos taryba, siekdama tobulinti profesinės sąjungos veiklą ir siekti profesinės sąjungos patrauklumo, priėmė sprendimą keisti nario pažymėjimą. Nario pažymėjimas bus plastikinė kortelė su identifikaciniais kodais. Prašome siųsti į profesinės sąjungos el. paštą ( info@vpp.lt) savo nuotrauką, nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir darbo vietą.

 

Pagaminus pažymėjimą, gausite asmeninį pranešimą į Jūsų nurodytą telefono numerį. Atsiimant naują pažymėjimą, turėkite seno tipo nario pažymėjimą, kurį privalėsite grąžinti.

Kortelė – nario pažymėjimas profesinės sąjungos nariams išduodamas nemokmai.

PRIMENAME: pagal profesinės sąjungos įstatus, nario pažymėjimas yra Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos nuosavybė.

Naujas pažymėjimas 

Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Top